© 2018 by Ondrej Dolezal, it247.cz, Coniunctim s.r.o.
  • Instagram - Black Circle

Ahoj,

jsme Lukáš a Ondra

a vy?

Já těmhle částem webových prezentací rozumím, člověk chce vždy vědět, kdo se za jakým projektem "skrývá". A chce si dosadit nějaké konkrétní osoby a tváře. Je však výzvou je psát.

 

Kdo tedy jsme?

Je to jednoduché, mé jméno je Ondra a propadl jsem fotografování. Specializuji se na fotky interiérů, architektury a street foto, také rád fotím zvířata a přírodu. Přiznám se, že focení není mým hlavním zdrojem financí a dělám to jako koníček a zpestření mého profesního života (pracuji v oboru IT :)) o to větší zápal však pro focení mám. Sledovat mne můžete na IG @ondrac91. Spolu semnou na tomto projektu pracuje Lukáš (Lucas), takže Lucas je velmi zkušený a profesionální fotograf, má zkušenosti snad se všemi obory fotografií, specializuje se na portrétní fotografie a momentálné působí jako dvorní fotograf hokejového týmu Engineers Praha. Sledovat jej můžete na IG @lucaskozel.

A co že děláme? Rádi bychom své zkušenosti a svou techniku zužitkovali při focení interiérů a produktových fotografií, tyto služby jsme se rozhodli poskytovat nejen realitním kancelářím, ale i široké veřejosti, profesionální fotky interiérů a produktů si totiž zaslouží všichni. Pokud vás zájímají fakturační údaje, tak klikněte zde.